Notícies


Programació del cap de setmana de Sasectur: futbol sala, natació i rítmica

  • Programació del cap de setmana de Sasectur: futbol sala, natació i rítmica
  • Programació del cap de setmana de Sasectur: futbol sala, natació i rítmica
  • Programació del cap de setmana de Sasectur: futbol sala, natació i rítmica

FUTBOL SALA – CLUB ESPORTIU

Divisió d’honor:Dissabte 07 de febrer de 2015.

Partit: CE SANT JULIÀ – GUISSONA.  Categoria: Aleví.

Hora: 10h30. Lloc: Sant Julià de Lòria.

 

Divisió d’honor:Dissabte 07 de febrer de 2015.

Partit: CE SANT JULIÀ – FC BARCELONA.  Categoria: Infantil.

Hora: 12h00. Lloc: Sant Julià de Lòria.

 

Divisió d’honor:Dissabte 07 de febrer de 2015.

Partit: CE SANT JULIÀ – FC BARCELONA.  Categoria: Cadet.

Hora: 13h45. Lloc: Sant Julià de Lòria.

 

Primera Divisió – Grup 4:Dissabte 07 de febrer de 2015.

Partit: MORA NOVA – CE SANT JULIÀ.  Categoria: Juvenil.

Hora: 18h15. Lloc: Mora Nova.

 

Tercera Divisió Nacional – Grup 2:Dissabte 07 de febrer de 2015.

Partit: ARRELS – CE SANT JULIÀ.  Categoria: Sènior.

Hora: 15h15. Lloc:Barcelona.

 

FUTBOL SALA– ESCOLES ESPORTIVES

Primera Divisió:Dissabte 07 de febrer de 2015.

Partit: UE ENGORDANY – CE SANT JULIÀ “1”. Categoria: Aleví.

Hora: 19h00. Lloc:Centre Esportiu de Sant Julià de Lòria.

 

Segona Divisió:Dissabte 07 de febrer de 2015.

Partit: UE SANT JULIÀ – CE SANT JULIÀ “2”. Categoria: Aleví.

Hora: 16h00. Lloc:Centre Esportiu de Sant Julià de Lòria.

 

Primera Divisió:Dissabte 07 de febrer de 2015.

Partit: CE SANT JULIÀ “1” – UE ENGORDANY. Categoria: Benjamí.

Hora: 18h00. Lloc:Centre Esportiu de Sant Julià de Lòria.

 

 

 

Segona Divisió:Dissabte 07 de febrer de 2015.

Partit: CE SANT JULIÀ “3” – CE SANT JULIÀ “4”. Categoria: Benjamí.

Hora: 18h15. Lloc:Escola Andorrana de Batxillerat.

 

Primera Divisió:Dissabte 07 de febrer de 2015.

Partit: UE ENGORDANY – CE SANT JULIÀ “1”. Categoria: Prebenjamí.

Hora: 17h20. Lloc:Escola Andorrana de Batxillerat.

 

Segona Divisió:Dissabte 07 de febrer de 2015.

Partit: UE SANT JULIÀ – CE SANT JULIÀ “3”. Categoria: Prebenjamí.

Hora: 17h00. Lloc:Centre Esportiu de Sant Julià de Lòria.

 

Segona Divisió:Dissabte 07 de febrer de 2015.

Partit: CE SANT JULIÀ “4” – FC SANTA COLOMA. Categoria: Prebenjamí.

Hora: 19h10. Lloc:Escola Andorrana de Batxillerat.

 

Segona Divisió:Diumenge 08 de febrer de 2015.

Partit: FC ENCAMP “B” – CE SANT JULIÀ “2”. Categoria: Benjamí.

Hora: 10h15. Lloc:Escola Andorrana de Batxillerat.

 

Segona Divisió:Diumenge 08 de febrer de 2015.

Partit: CE SANT JULIÀ “2” – UE SANTA COLOMA “B”. Categoria: Prebenjamí.

Hora: 11h10. Lloc:Escola Andorrana de Batxillerat.

                                                                      

NATACIÓ – CLUB ESPORTIU

Lliga Base Esquena:Divendres 06 de febrer de 2015.

Categoria: 2007 – 2003.

Hora: 19h00. Lloc:Centre Esportiu del Serradells.

 

Trofeu Sant Augul:Dissabte 07 de febrer de 2015.

Categoria: Totes.

Hora: 10h00. Lloc:Complex Esportiu i Socio Cultural d’Encamp.

 

RÍTMICA – CLUB ESPORTIU

2º Fase de la XI Copa Andorrana de Conjunts:Dissabte 07 de febrer de 2015.

Categoria: Totes.

Hora: 16h00. Lloc:Pavelló Joan Alay.