Notícies


Activitats del cap de setmana de futbol sala, judo i rítmica

Activitats del cap de setmana de futbol sala, judo i rítmica

FUTBOL SALA – CLUB ESPORTIU

Tercera Divisió Nacional – Grup 2:Dissabte 28 de febrer de 2015.

Partit: CE SANT JULIÀ - CLARET.  Categoria: Sènior.

Hora: 19h00. Lloc:Centre Esportiu de Sant Julià de Lòria.

 

Primera Divisió – Grup 4: Dissabte 28 de febrer de 2015.

Partit: CE SANT JULIÀ - VALLS.  Categoria: Juvenil.

Hora: 17h15. Lloc:Centre Esportiu de Sant Julià de Lòria.

 

Divisió d’honor:Dissabte 28 de febrer de 2015.

Partit: CE SANT JULIÀ – NATACIÓ SABADELL.  Categoria: Cadet.

Hora: 15h30. Lloc:Centre Esportiu de Sant Julià de Lòria.

 

Divisió d’honor:Dissabte 28 de febrer de 2015.

Partit: CE SANT JULIÀ – LES CORTS.  Categoria: Infantil.

Hora: 12h00. Lloc:Centre Esportiu de Sant Julià de Lòria.

 

Primera Divisió – Grup 3:Dissabte 28 de febrer de 2015.

Partit: CE SANT JULIÀ - VALLS.  Categoria: Aleví.

Hora: 09h00. Lloc:Cervera.

 

JUDO – CLUB ESPORTIU

Lliga de Clubs:Dissabte 28 de febrer de 2015.

Categoria: Totes.

Hora: 10h00. Lloc:Club Hantei d’Andorra La Vella.

 

RÍTMICA – CLUB ESPORTIU

Final de la XI Copa Andorrana de Conjunts:Dissabte 28 de febrer de 2015.

Categoria: Totes.

Hora: 11h00. Lloc:Centre Esportiu del Serradells.

 

 

RÍTMICA – CLUB ESPORTIU I ESCOLES ESPORTIVES

Exhibició “Mitja part partit Sènior”:Dissabte 28 de febrer de 2015.

Categoria: Totes.

Hora: 19h30 aproximadament. Lloc:Centre Esportiu de Sant Julià de Lòria.

 

FUTBOL SALA – ESCOLES ESPORTIVES

Segona Divisió:Dissabte 28 de febrer de 2015.

Partit: UE SANTA COLOMA “B” – CE SANT JULIÀ “4”.  Categoria: Benjamí.

Hora: 16h00. Lloc:Centre Esportiu del Serradells.

 

Segona Divisió:Dissabte 28 de febrer de 2015.

Partit: FC PESSEBRE – CE SANT JULIÀ “4”.  Categoria: Benjamí.

Hora: 18h30. Lloc:Escola Andorrana de Batxillerat.

 

Segona Divisió:Dissabte 28 de febrer de 2015.

Partit: CE SANT JULIÀ “3” – Inter Club d’Escaldes “B”.  Categoria: Benjamí.

Hora: 19h30. Lloc:Escola Andorrana de Batxillerat.

 

XXXI Memorial Canut:Diumenge 01 de març de 2015.

Partit: CE SANT JULIÀ “1” – FS LA MASSANA.  Categoria: Benjamí.

Hora: 17h00. Lloc:Centre Esportiu del Serradells.

 

XXXI Memorial Canut:Diumenge 01 de març de 2015.

Partit: CE SANT JULIÀ “1” – INTER CLUB D’ESCALDES.  Categoria: Prebenjamí.

Hora: 10h00. Lloc:Escola Andorrana de Batxillerat.

 

Copa Federació:Diumenge 01 de març de 2015.

Partit: CE SANT JULIÀ “2” – CE SANT JULIÀ “4”.  Categoria: Prebenjamí.

Hora: 13h00. Lloc:Escola Andorrana de Batxillerat.

 

Copa Federació: Diumenge 01 de març de 2015.

Partit: FC SANTA COLOMA – CE SANT JULIÀ “3”.  Categoria: Prebenjamí.

Hora: 14h30. Lloc:Escola Andorrana de Batxillerat.